VAIKŲ ODONTOLOGIJA

Konsultacija (jei gydymas tęsiamas mūsų klinikoje NEMOKAMA)

Vaikų odontologija – mažųjų pacientų gerovei!

Vaikų odontologija svarbi odontologijos sritis. Neretai susiduriama su klaidinga tėvų pozicija, kad vaikų dantukams nebūtina skirti daug dėmesio, nes jie vis tiek iškris. Tačiau atsakingi tėvai žino, jog dantimis rūpintis reikia nuo pirmojo dantuko pasirodymo.

Dažnai vaikai vizito pas odontologą baiminasi. Mes pasirūpinsime, kad apsilankymas pas stomatologą Jūsų vaikui būtų teigiama patirtis!

Vaikų odontologija: kas sudaro šias paslaugas?

Vaikų odontologija – jau pats paslaugos pavadinimas pasako, kad šios paslaugos orientuotos į mažuosius pacientus. Būtent dėl to reikalauja ypatingo atsidavimo ir gebėjimo bendrauti su vaikais. Mūsų klinikoje vaikų odontologai pasirengę sudominti Jūsų atžalą, nuraminti ir suteikti aukščiausio lygmens vaikų odontologijos paslaugas.

Klinikoje su vaikučiais dirbantys specialistai teikia dantukų plombavimo, šalinimo, dengimo fluoro laku, silantais, pulpito bei periodontito gydymo paslaugas. Taip pat mielai apmoko vaikučius, kaip tinkamai prižiūrėti savo dantukus, kad būtų sveiki ir stiprūs.

Vaikų odontologija: vaikučių dantų problemos

Ar Jūsų mažylis turi įprotį čiulpti nykštį? Tuomet, tikėtina, kad jo dantukai gali atsikišti į priekį, įprotis gali sąlygoti netinkamą sukandimą ar net turėti neigiamos įtakos Jūsų mažylio kalbos vystymuisi. Mūsų klinikoje patarsime, kaip efektyviai atsikratyti šio įpročio.

Vaikystė – ypatingai aktyvus laikotarpis, kurio metu neišvengiama ir traumų. Dažnai sulaukiame mažųjų pacientų su nuskeltais, išmuštais dantukais. Esame pasirengę kiek įmanoma žalą atitaisyti bei suteikti informacijos apie specialias apsaugos nuo traumų priemones.

Vaikų dantukai neretai pažeidžiami ėduonies. Profesionaliai sutaisysime Jūsų mažylio dantukus ir patarsime, kaip prižiūrėti dantis bei burnos gleivinę, kad apsilankymai pas odontologą būtų kuo retesni.

Vaikų odontologija klinikoje „Dentoma Plius“

Mūsų klinikoje dirbantys vaikų odontologai nuolat tobulėja savo srityje, todėl gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

Nuskausminimas
– nuskausminimas atliekamas, kad vaikas procedūrų metu nejustų diskomforto.
Pieninio danties plombavimas (spalvota plomba)
– pieninis dantukas plombuojamas spalvota plomba. Spalvotos plombos teigiamai nuteikia vaiką, kelia jo susidomėjimą ir padeda mažinti stresą.
Devitalizuojančios pastos uždėjimas
– uždedama devitalizuojanti pasta.
Laikina plomba
– gydymo eigoje trumpam laikotarpiui uždedama plomba.
Danties padengimas fluoro laku
– dantukas padengiamas fluoro laku. Fluoras didina danties atsparumą ėduoniui.
Vaiko pratinimas prie odontologinių procedūrų 30 min
– laikas, skiriamas vaikučiui apsiprasti prie odontologo kabineto, gydytojo ir būsimų procedūrų.

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis-8:00 - 19:00
Šeštadienis-8 675 28135
Sekmadienis-Nedirbame

Kontaktai

Paslaugos

  • PROFESIONALI BURNOS HIGIENA
  • DANTŲ BALINIMAS
  • TERAPINIS GYDYMAS
  • DANTIES ŠAKNIES KANALŲ GYDYMAS
  • VAIKŲ ODONTOLOGIJA
  • DANTŲ PROTEZAVIMAS
  • CHIRURGINIS GYDYMAS
  • IMPLANTACIJA
  • PERIOCHIRURGIJA
  • ORTODONTIJA

KlauskiteFacebook’e

Visos teisės saugomos: Dentoma plius, UAB
Sprendimas: Elektroninės Vizijos