IMPLANTACIJA

Konsultacija (jei gydymas tęsiamas mūsų klinikoje NEMOKAMA)

Implantacija – tai Jūsų galimybė susigrąžinti prarastus dantis!

Netekote vieno ar kelių dantų? Vengiate šypsotis dėl trūkstamų dantų? Jaučiate diskomfortą valgydami? Turite nepatogius protezus, kurie sukelia daugiau problemų nei naudos? Tuomet dantų implantacija išspręs šias ir daugelį kitų problemų!

Implantacija: kas tai yra?

Dantų implantacija visiškai pelnytai laikoma vienu didžiausių atradimų odontologijoje. Gyvenime anksčiau ar vėliau nutinka taip, kad prarandame savo tikruosius dantis (tai gali būti infekcijų, traumų pasekmė ar natūralus procesas), tačiau implantacija suteikia antrą galimybę džiaugtis visiškai natūraliai atrodančiais dantimis.

Implantacija – metodas, kai mažas objektas yra įterpiamas ir įauga ar tiesiog įauga į organą ar kūno dalį. Implantacijos metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas. Implantas – natūralios danties šaknies pakaitalas, titaninis varžtelis, kuris chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto danties šaknies.

Kas atliekama dantų implantacijos metu?

Implantacija bei jos eiga yra individuali kiekvienam pacientui. Pirmiausia reikia dantenas atkelti, tad jose padaromi keli nedideli pjūviai. Jei kyla klausimas, ar procedūra skausminga, tai skubame Jus nuraminti – ne, nes atliekamas nuskausminimas. Kitas žingsnis – žandikaulio kaule paruošiama ertmė, į kurią bus įsriegiamas implantas. Įsriegus implantą, žaizda susiuvama ir paliekama gyti.

Implantacija atlikta. Kas toliau?

Implantacijos metu atliekama chirurginė intervencija, todėl natūralu, kad galite jausti skausmą, dantenų patinimą ar kitą diskomfortą. Tokiu atveju Jums paskiriami nuskausminamieji vaistai arba antibiotikai, siekiant išvengti infekcijos.

Tikriausiai smalsu, per kiek laiko implantas prigyja? Tai individualu, tačiau paprastai implanto prigijimo trukmė siekia nuo kelių mėnesių iki pusmečio.

Kitas žingsnis po implantacijos – danties protezavimas, kad galėtumėte džiaugtis nauju, sveiku dantimi.

Dantų implantacija: kodėl verta ją atlikti?

Dantų implantacija reikšminga, nes:

Klinikoje „Dentoma Plius“ taip pat atliekama:

Atviras sinuso pakėlimas
– kaulo kiekį padidina bendrojoje zonoje.
Uždaras sinuso pakėlimas
– atliekamas tik toje vietoje, kurioje bus įsriegiamas implantas.
Žandikaulio bloko operacija
– šios operacijos metu iš vienos žandikaulio vietos išimamas kaulo gabalėlis ir persodinamas į vietą, kurioje reikia atkurti sutirpusį kaulą.

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis-8:00 - 19:00
Šeštadienis-8 675 28135
Sekmadienis-Nedirbame

Kontaktai

Paslaugos

  • PROFESIONALI BURNOS HIGIENA
  • DANTŲ BALINIMAS
  • TERAPINIS GYDYMAS
  • DANTIES ŠAKNIES KANALŲ GYDYMAS
  • VAIKŲ ODONTOLOGIJA
  • DANTŲ PROTEZAVIMAS
  • CHIRURGINIS GYDYMAS
  • IMPLANTACIJA
  • PERIOCHIRURGIJA
  • ORTODONTIJA

KlauskiteFacebook’e

Visos teisės saugomos: Dentoma plius, UAB
Sprendimas: Elektroninės Vizijos